Rękawice Honeywell z serii Vertigo Check&Go odporne na przecięcia

0
Rękawice Honeywell z serii Vertigo Check&Go odporne na przecięcia

Honeywell wprowadził na rynek nowe, wytrzymałe i lekkie rękawice odporne na przecięcie Vertigo Check & Go. Rękawice te polecane są dla pracowników branży motoryzacyjnej, konserwacyjnej, logistycznej, sektora komunalnego oraz recyclingu papieru i szkła.

Rękawice Vertigo Check & Go wykonane zostały z wysokowydajnego włókna polietylenowego (HPPE) z systemem numerycznym o wysokiej widoczności, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i trwałości. Dodatkowo wzmocniono je włóknem Spectra® by Honeywell – jednym z najsilniejszych i najlżejszych włókien sztucznych na świecie, które stosowane jest w kamizelkach kuloodpornych i żyłkach wędkarskich. Daje to gwarancję najlepszej ochrony jeśli chodzi o powstanie obrażeń ciętych.

Ofercie rękawic odpornych na przecięcia znajdują się:

  • czarne rękawice Spectra® black, zaprojektowane z myślą o pracach w środowisku brudnym i ochroną przed przecięciem od 3 do 5 zgodną z normą EN388 (przecięcie, ścieranie, rozdarcie i przebicie),
  • rękawice z włókna białego i z powłoką poliuretanową (do prac w środowisku suchym) oraz nitrylową (środowisko wilgotne i zatłuszczone), zarówno w wersji krótkich, jak i długich mankietów.

Rękawice Honeywell z serii Vertigo Check&Go odporne na przecięcia