PIXEL – okna z profilem o kanciastym kształcie

1

Oknoplast wprowadził do sprzedaży okno PIXEL, które charakteryzuje się wąskim profilem o kanciastym kształcie. Okno to jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektonicznej, w których kluczową rolę odgrywa światło oraz przestrzeń.

Okno PIXEL, w którym zastosowano wąski profil według producenta, wpuszcza więcej światła do wewnątrz domu – do 22%. Uszczuplenie profilu pozwoliło zwiększyć powierzchnię szyby i jednocześnie zminimalizować barierę słoneczną. Okno zbudowane jest z 6-komorowych profili klasy A o szerokości zabudowy 70 mm.

Okno – cechy

Okno PIXEL, mimo że ma smuklejszą budowę, ma parametry techniczne na wysokim poziomie. Konstrukcja nowego profilu daje możliwość szklenia pakietów szybowych: bezpiecznych i antywłamaniowych. Dodatkowo w oknie PIXEL zastosowano autorski system wzmocnień stalowych potwierdzony licznymi patentami, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wzmocnienia wykonane są z wielokrotnie giętej stali zapewniając sztywność i stabilność konstrukcji, pozwalając jednocześnie na projektowanie okien o dużych gabarytach, które idealnie wpasowują się w nowoczesne aranżacje.onałej cenie.

Współczynnik przenikania ciepła dla okna PIXEL wynosi 0,8 dla profilu 70 mm.

1 KOMENTARZ