Boks garażowy

0

Boks garażowy to bezpieczny schowek na wszystkie rzeczy, które są niezbędne na podziemnym miejscu parkingowym. Dzięki ogromnej ergonomii, przestrzeń boksu można w pełni dostosować do swoich potrzeb, a także gabarytów i specyfiki przechowywanych rzeczy.

Boks garażowy

Boks garażowy. Kart-MaprBoks garażowy montuje się na podziemnym miejscu parkingowym, tuż nad maską samochodu. Jego wysokość można swobodnie dostosować do wysokości pojazdu dzięki płynnej regulacji. Ustawienie boksu w żaden sposób nie wpływa na sposób parkowania ani nie zabiera dodatkowego miejsca.

Boksy garażowe oferowane przez formę Kart-Map to dwupółkowe szafy z drzwiami otwieranymi za pomocą sprężyn gazowych do góry, a zamykanymi najwyższej jakości zamkiem klasy A. Konstrukcja ramowa boksu, która wykonana jest z profilowanej blachy o grubości 2-3 mm zapewnia ogromną sztywność i wytrzymałość. Nogi boksu dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie przekroju są odporne na wszelkie uszkodzenia oraz niezwykle wytrzymałe, a specjalistyczny system kotwienia nóg gwarantuje stabilne i pewne zamocowanie.

Firma Kart-Map oferuje dwa rodzaje boksów garażowych: o pojemności 1500 oraz 2000 litrów. Maksymalna nośność boksu to 500 kilogramów. Ten innowacyjny produkt kosztuje 4256 zł brutto (boks mniejszy) oraz 4674 zł brutto (boks większy).