POiD VIII Kongres Stolarki Polskiej logotyp 

Już 25 maja br. w toruńskim hotelu Copernicus wystartuje dwudniowa, VIII edycja Kongresu Stolarki Polskiej, najważniejszego wydarzenia w naszym kraju związanego z branżą stolarki budowlanej. W tegorocznej odsłonie wydarzenia udział weźmie około 300 osób. Będą to m.in. właściciele i przedstawiciele kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentanci świata biznesu, nauki i polityki.

VIII Kongres Stolarki Polskiej - co w programie?

Dwudniowy harmonogram Kongresu został podzielony na trzy bloki tematyczne z których pierwszy związany jest ze zmianami w zakresie współczynnika przenikalności cieplej stolarki otworowej. Drugi blog będzie dotyczył sukcesji w firmach. Podczas tego panelu poruszone zostaną najtrudniejsze kwestie związane z podejmowaniem decyzji o przyszłości przedsiębiorstwa. Podczas trzeciego panelu, który odbędzie się drugiego dnia Kongresu m.in. znani i cenieni eksperci spróbują odpowiedzieć na pytanie o znaczenie cech praktycznych produktu w zestawieniu z ich aspektem wizualnym.

Pierwszy dzień debat zwieńczy uroczysta Gala, na której zostaną wręczone branżowe nagrody – Orły Polskiej Stolarki, Honorowe Członkostwo Związku POiD oraz specjalne wyróżnienia dla przedsiębiorstw zaangażowanych w kampanię edukacyjną "DOBRY MONTAŻ".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież