MONTARIADA 2017 już za nami. Jej stoisko odwiedziły tłumy. Nie bez powodu. Była to świetna okazja do zobaczenia m.in. tego, jak prawidłowo montować osłony okienne, bramy czy okna, a także do spotkań z branżowymi ekspertami. Byliśmy patronem medialnym wydarzenia.

MONTERIADA 2017 - tak wiele w tak któtkim czasie

MONTERIADA 2017 towarzyszyła targom BUDMA w dniach 7-10 lutego 2017 r. Każdy dzień niósł ze sobą moc atrakcji tj. interaktywne pokazy instalacji czy wyrobów stolarki budowlanej. Nie zabrakło ciekawych oraz inspirujących rozmów z ekspertami czy wizyt klas patronackich "DOBRY MONTAŻ" ze szkół w Białymstoku, Bytomiu oraz Poznaniu, którzy wespół z opiekunami oglądali stoiska firm oraz przyglądali się pokazom.

8 lutego MONTERIADZIE towarzyszyło spotkanie prasowe podczas którego odbyła się prezentacja najnowszych danych z badań kampanii edukacyjnej "DOBRY MONTAŻ". Omówiono także najnowsze działania Związku POiD.

Za organizację MONTERIADY 2017 odpowiedzialny jest Związek POiD. Tegoroczna edycja okazała się być dużym sukcesem. Byliśmy patronem medialnym wydarzenia.

monteriada2017 relacja

fot. Związek POiD

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież