ocieplenie domuJesienna aura często nie sprzyja przeprowadzaniu prac budowlanych, w tym właśnie ociepleniom. W teorii można je wykonywać metodą lekką mokrą (ETICS) przez cały rak, jednak zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura, zwiększona wilgotność czy silny wiatr mogą wpłynąć na pogorszenie parametrów niektórych składników systemu termoizolacji, a w efekcie – zniweczyć efekt prac. Można jednak tego uniknąć. W jaki sposób?

open spaceBiuro jest wizytówką firmy. Zgodnie z zasadą: "jak cię widzą, tak cię piszą" powinno wzbudzać zaufanie i podkreślać charakter Twojego przedsiębiorstwa. Chaotyczne, niestarannie urządzone biuro z pewnością nie pomoże nam zjednać sobie potencjalnych kontrahentów. Ład panujący w biurze – bądź jego brak – ma też kluczowe znaczenie dla samopoczucia, a przez to wydajności personelu. Podpowiadamy, jak stworzyć open space, w którym dobrze będą się czuli zarówno Twoi pracownicy, jak i goście.

polski instytut rozwojuPolski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na konferencję „Facility & Property Management - bezpieczna i oszczędna nieruchomość ”. Podczas wydarzenia poruszone zostaną m.in. tematy dotyczące systemów automatyki i bezpieczeństwa w budynkach, a także zarządzania nieruchomościami oraz kontraktami. Zapraszamy do rejestracji jako Patron Medialny.

kongres pozarnictwa27 lipca 2017 r. odbędzie się 14. już coroczną ogólnopolska edycja KONGRESU POŻARNICTWA podczas której omówione zostaną najważniejsze oraz najtrudniejsze problemy dotyczące ochrony przeciwpożarowej, a ponadto techniczne zabezpieczenia budynków, osób i mienia. Jak co roku na wydarzeniu nie zabraknie specjalistów ochrony przeciwpożarowej oraz branży security. Udział w nim jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy, do których serdecznie zapraszamy, jako Patron Medialny.