POiD VIII Kongres Stolarki Polskiej logotypJuż 25 maja br. w toruńskim hotelu Copernicus wystartuje dwudniowa, VII edycja Kongresu Stolarki Polskiej, najważniejszego wydarzenia w naszym kraju związanego z branżą stolarki budowlanej. W tegorocznej odsłonie wydarzenia udział weźmie około 300 osób. Będą to m.in. właściciele i przedstawiciele kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentanci świata biznesu, nauki i polityki.

11 IV Miedzynarodowa Konferencja ETICS media glowneIV Międzynarodowa Konferencja ETICS za nami. Tym razem odbywała się w dniach 11-12 maja br. w Ożarowie Mazowieckim. Jak zwykle nie zabrakło dużej dawki ciekawych dyskusji, faktów i analizy danych związanych z systemami ETICS. W wydarzeniu wzięło udział 155 uczestników, a za jej organizację odpowiadali Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), branżowa reprezentacja producentów systemów ETICS i ich komponentów. Nie mogło tam zabraknąć także naszej redakcji. 

targi sbs 2017 relacjaTargi Grupy SBS na których pod koniec kwietnia br. pojawiła się delegacja instalacyjna z całego kraju już za nami. Nieoficjalnie mówi się, że w ich bilans wchodzą przeciekające dachy, brodzenie po kostki w błocie, a także pękające paski po wizycie w strefie gastronomicznej. Bez przymrużenia oka faktem jest, że na targowej powierzchni gościło prawie 3,5 tys. osób - zarówno przedstawiciele Hurtowni Grupy SBS, jak i instalatorzy czy projektanci. Byliśmy patronem medialnym wydarzenia.