open spaceBiuro jest wizytówką firmy. Zgodnie z zasadą: "jak cię widzą, tak cię piszą" powinno wzbudzać zaufanie i podkreślać charakter Twojego przedsiębiorstwa. Chaotyczne, niestarannie urządzone biuro z pewnością nie pomoże nam zjednać sobie potencjalnych kontrahentów. Ład panujący w biurze – bądź jego brak – ma też kluczowe znaczenie dla samopoczucia, a przez to wydajności personelu. Podpowiadamy, jak stworzyć open space, w którym dobrze będą się czuli zarówno Twoi pracownicy, jak i goście.

nsg groupNSG Group w Polsce, producent szkła i produktów szklanych marki Pilkington dla budownictwa i motoryzacji, po raz kolejny zajął wysoką pozycję w rankingu przedsiębiorstw województwa świętokrzyskiego. Grupa zajęła drugie miejsce wśród największych pracodawców w regionie i trzecie wśród firm z branży produkcji budowlanej. 

RENEXPO Poland - Kongres budownictwa energooszczędnego oraz certyfikacji budynkówFirma City Brand Energia Odnawialna oraz REECO Poland Sp. z o.o., serdecznie zapraszają na: „Kongres budownictwa energooszczędnego oraz certyfikacji budynków”. Druga edycja wydarzenia odbędzie się 21 października 2016 roku w Warszawie podczas 6-tych Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej „RENEXPO Poland 2016”.

50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Jesień 2016”Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej organizowane są od 25 lat na pograniczu polsko – czesko - słowackim.  Odbywają się co roku w dwóch edycjach: wiosennej i jesiennej. Najbliższa edycja to 50, jubileuszowa. Impreza ta jest połączona z Targami Technik Grzewczych i Zielonych Energii „Instal System 2016”. Połączenie tych dwóch tematów daje szerszy przegląd rynku budowlanego i grzewczego. Wydarzenia te są największymi  branżowymi wystawami  w południowej Polsce.

Ogólnopolski Program Budowlany –  VI EDYCJAZapraszamy do udziału w największych i najbardziej prestiżowym programie Certyfikacji skierowanym do branży budowlano-wykończeniowej. Jest to już VI EDYCJI Ogólnopolskiego Programu Budowlanego organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w kategoriach: Developer Roku 2016, Firma Budowlana Roku 2016, Inwestycja Roku 2016, Inwestor Roku 2016 dla branży budowlanej oraz Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016, Skład Budowlany Roku 2016 i Produkt Budowlany Roku 2016 dla branży budowlano-wykończeniowej.