ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród wykonawców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe Budowlana Marka Roku, które ma na celu poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Fachowcy spontanicznie wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Weź udział w projekcie. Serwis 4-budowlani.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Budowlana Marka Roku 2017 - największy w Polsce zasięg

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w naszym kraku projektem badawczym, który ma tak szeroki zasięg.

champion ranking budowlana marka roku 2017

To nie wszystko. Oprócz tego wyróżnia go niezależny charakter oparty o autentyczne wskazania rynku. 

Wyniki projektu zostaną ogłoszone publicznie 8 czerwca 2017 roku podczas uroczystej gali. Raporty Budowlana Marka Roku 2017 zaprezentują zarówno aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów, jak i pozycje marek
w szeregu kilkuletnim.

Publikacje dotyczące raportu dotyczą wyłącznie producentów biorących udział w wydarzeniu. Wszystko ze względu na to, że stanowią one cenne dane dla strategii marketingowych. Stanowią one podstawę do tego aby ocenić, czy lokaty danych marek w konkretnym roku są wynikiem testowania produktów ( którego źródłem może być zaciekawienie przekazem lub promocja ) czy też ana marka ma już zbudowany mocny branding oparty na realizacji obietnic zawartych w komunikatach marketingowych. Raporty stanowią pewnego rodzaju wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami w danym roku i na przestrzeni kilku lat wstecz.

Budowlana Marka Roku 2017 - kto może wziąć udział?

Udział w rankingu dedykowany jest producentom. Dzięki niemu mają oni możliwość do wzięcia weryfikacji pozycji swoich marek. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz zgłoszeniac do niego dostępnych jest na stronie: www.rankingmarekbudowlanych.pl.

Weź udział w rankingu budowlana marka roku 2017

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież