XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

0
Targi Dom 2019

Najnowsze trendy wykończenia wnętrz, porady specjalistów, prezentacje mebli, designerskich dodatków i wielu innych dekoracji – to wszystko i jeszcze o wiele więcej czekać będzie na Was podczas XXVI Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Zapraszamy w dniach 5-7 kwietnia 2019 r. do Kielc jako Patron Medialny.

Targi DOM 2019

Już od ponad 25 lat w kieleckim ośrodku odbywa się spotkanie profesjonalistów z branży budowlanej i każdego, kto ma w planach remont mieszkania lub budowę nowego lokum. Oprócz możliwości zapoznania się z najnowszą ofertą producentów materiałów budowlanych i firm stolarskich, goście targów będą mieli szansę obejrzeć i kupić meble kuchenne, kominki, a nawet domowe sauny. Wśród stoisk pojawią się także meble: pojemne szafy, wygodne łóżka czy oryginalne stoły i krzesła. Designerskie dodatki zaskoczą wszystkich miłośników dekoracji i aranżacji wnętrz.

Tradycją i dopełnieniem wystawy jest specjalnie zorganizowana strefa doradców „Wnętrza dla Ciebie – Inspiracje 2019”. Zasiadający w niej architekci, projektanci ogrodów, a także doradcy ubezpieczeniowi posłużą radą wszystkim tym, którzy mają budowlane i dekoracyjne wątpliwości. Wystawie towarzyszą XXVI Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.