Crystal Bulb: światło zamknięte w krysztaleŻarówki zawieszane na kablach, używane jako stylizowany element oświetlenia są od jakiegoś czasu trendem zarówno we wnętrzach vintage, jak i tych minimalistycznych czy industrialnych. Nikt jednak do tej pory nie kojarzył tego trendu z luksusem, do czasu wypuszczenia na rynek Crystal Bulb - kryształowych żarówek zaprojektowanych przez brytyjskiego Designera Roku - Lee Brooma.

Jaki będzie dom przyszłości?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie będą domy przyszłości? Czy będą tak futurystyczne, jak te w filmach, czy może będą bardziej przypominać te dzisiejsze, tradycyjne? Fibar Group z Poznania, producent innowacyjnego i najszybciej rozwijającego się systemu inteligentnej automatyki budynkowej twierdzi, że zna odpowiedź na to pytanie. Dom przyszłości, to dom inteligentny, bezpieczny, oszczędny i niezwykły.

Jakie lampy kupujemy najchętniej? Raport specjalny: LampyLampy pełnią nie tylko funkcję oświetleniową, ale mogą być stylowym dodatkiem do wnętrza lub wręcz stanowić o jego charakterze. Serwis Skąpiec.pl sprawdził, które lampy stojące, ścienne i sufitowe najchętniej wybierali internauci i przygotował rankingi najpopularniejszych produktów. Wyniki opublikowane zostały w formie raportu specjalnego.