oswietlenie w kuchniKuchnia jest sercem każdego domu, to tutaj rodziny spożywają posiłki, wspólnie spędzają czas rozmawiając o wydarzeniach dnia codziennego. Bardzo ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu funkcjonalnej i jednocześnie przytulnej kuchni, jest oświetlenie kuchenne. Warto temu zagadnieniu poświęcić czas już na etapie projektowania zabudowy, ponieważ dobrze dobrane oświetlenie do kuchni wpłynie na nasz komfort pracy i sprawi, że domownicy nie będą chcieli kuchni opuszczać.

Crystal Bulb: światło zamknięte w krysztaleŻarówki zawieszane na kablach, używane jako stylizowany element oświetlenia są od jakiegoś czasu trendem zarówno we wnętrzach vintage, jak i tych minimalistycznych czy industrialnych. Nikt jednak do tej pory nie kojarzył tego trendu z luksusem, do czasu wypuszczenia na rynek Crystal Bulb - kryształowych żarówek zaprojektowanych przez brytyjskiego Designera Roku - Lee Brooma.

Jaki będzie dom przyszłości?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie będą domy przyszłości? Czy będą tak futurystyczne, jak te w filmach, czy może będą bardziej przypominać te dzisiejsze, tradycyjne? Fibar Group z Poznania, producent innowacyjnego i najszybciej rozwijającego się systemu inteligentnej automatyki budynkowej twierdzi, że zna odpowiedź na to pytanie. Dom przyszłości, to dom inteligentny, bezpieczny, oszczędny i niezwykły.