Ultraszybkie łącze i stabilne Wi-Fi, czyli wszystko, co powinien mieć internet domowy

0

Tracisz cierpliwość, gdy oglądany film buforuje się w nieskończoność, a przeglądane na stronach portali zdjęcia otwierają się w tempie, które pozostawia wiele do życzenia? Zdecydowanie powinieneś pomyśleć o zamówieniu szybszego internetu. Ultraszybkie i nowoczesne łącze sprawi, że wszyscy domownicy będą mogli jednocześnie korzystać z sieci bez jakichkolwiek zakłóceń. W tym artykule można znaleźć informacje o szybkim, a przede wszystkim stabilnym łączu światłowodowym, które jest dostępne w ofercie firmy Orange.

Szybki internet domowy – co go wyróżnia

Nowoczesna technologia FTTH (ang. „fiber to the home”, czyli „światłowód do domu”) umożliwia przesyłanie sygnału do domu odbiorców za pomocą kabli światłowodowych, co odbywa się niezwykle szybko. Dodatkowo, pomiędzy centralą, a miejscem odbioru nie ma urządzeń pośrednich, które mogłyby zakłócić lub opóźnić bieg sygnału. Wielką zaletą łącza światłowodowego jest również fakt, że do każdego domu sieć jest doprowadzana indywidulanie. Jest to więc łącze szybkie, bezawaryjne, a przede wszystkim zapewniające wydajny transfer danych. Dzięki powyższym czynnikom, internet światłowodowy umożliwia szybkie buforowanie filmów i muzyki, dużą prędkość ładowania strony, niski ping oraz brak lagów, a także równomierną prędkość działania (brak spadków szybkości). Udogodnienia te sprawiają, że z sieci może bez zakłóceń korzystać kilkoro użytkowników jednocześnie. Na tym nie koniec zalet nowoczesnego łącza światłowodowego. Decydując się na tego typu internet domowy, nie trzeba się obawiać skomplikowanego i czasochłonnego montażu. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy zrobią to szybko i profesjonalnie, a przede wszystkim w sposób jak najmniej inwazyjny, ograniczający się jedynie do wykonania kilku niewielkich otworów w ścianach, które umożliwią przebieg kabli. Montaż jest bezpłatny i może potrwać maksymalnie 3h.

Dlaczego warto skorzystać z usługi

Internet domowy od Orange gwarantuje nieograniczony dostęp do sieci oraz jej doskonały zasięg w całym domu, a także ultraszybkie wi-fi, zapewniające komfort korzystania wszystkim domownikom. Fenomenalna jakość gier online, bezproblemowy streaming filmów video, a także szybkie pobieranie filmów i seriali to tylko kilka przykładów na to, że szybkość internetu Orange jest naprawdę świetna. Warto dodać, że jakość działania łącza jest niezależna od liczby użytkowników. Dzięki takim udogodnieniom, każdy domownik w tym samym czasie może oddać się swojej ulubionej rozrywce lub pracy online, bez odczuwalnych zakłóceń w działaniu internetu. W zależności od indywidualnych potrzeb, można wybrać jeden z trzech pakietów, oferujących różną prędkość łącza oraz bardzo korzystne ceny, zwłaszcza przez pierwszy rok korzystania z usług. Pierwszy z nich zapewnia dostawę internetu o szybkości do 100 Mb/s i kosztuje jedyne 39,99 zł miesięcznie. Kolejny jest droższy jedynie o 10 zł, a prędkość internetu jest aż trzykrotnie większa, bo wynosi aż do 300 Mb/s. Ostatni pakiet oferuje jedno z najszybszych łączy dostępnych na rynku – internet o prędkości sięgającej nawet 600 Mb/s. Warto dodać, że w cenę wszystkich pakietów jest wliczony nowoczesny modem FunBox 3.0. Istnieje także możliwość łączenia usług internetu domowego i abonamentu komórkowego, dzięki czemu można zyskać jeszcze więcej korzyści, a przede wszystkim płacić tylko jedną fakturę miesięcznie za wszystkie usługi.

Jeżeli chcesz korzystać z ultraszybkiego, a przede wszystkim nowoczesnego internetu domowego, opartego na technologii światłowodu, zajrzyj na: https://www.orange.pl/view/internet-domowy i zapoznaj się z ofertą.


Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komenatrz
Wpisz imię