Tynki perfekcyjnie imitujące beton – na ściany i podłogę

0

Betonową ścianę można wykonać na wiele sposób. Jednym z nich jest użycie tynki dekoracyjne imitujące efekt betonu.

Kolekcje Soul Cement i Mida marki Metropolis perfekcyjnie imitują na ścianie i podłodze modny efekt betonu.

Mida ma formę płynnej pasty, która może być nakładana na ścianę wałkiem z krótkim włosiem lub pacą. Produkt przeznaczony jest do dekoracyjnego wykończenia ścian wewnątrz budynków. W efekcie powstaje metaliczna powłoka o subtelnym rysunku i delikatnym połysku. Dekoracja dostępna jest w dwóch bazach kolorystycznych: srebrnej i złotej.

Tynkiem Mida możemy dekorować różnego rodzaju powierzchnie, w tym tynki cementowe, płyty g/k, prefabrykowane panele czy drewno. Z aplikacją poradzą sobie nie tylko profesjonaliści, a wodorozcieńczalna formuła sprawia, że produkt jest praktycznie bezzapachowy. Z punktu widzenia codziennego użytkowania duże znaczenie ma fakt, że powstała powłoka dekoracyjna jest zmywalna i można z niej usunąć ewentualne zabrudzenia bez ryzyka odbarwienia dekoracji.

Soul Cement to masa dekoracyjna tworząca na ścianie efekt „wyblakłego” tynku, surowej powierzchni z lanego betonu. W przeciwieństwie do dekoracji Mida, Soul Cement może być stosowany również na zewnątrz. Dostępny jest w palecie liczącej kilkanaście odcieni o szarej bazie i kremowej, zielonej lub niebieskiej nucie. Produkt nie zawiera rozpuszczalników. Jego receptura oparta jest na żywicach winylowych, spoiwach mineralnych, pigmentach i kwarcu. Tynk nakłada się przy pomocy pacy plastikowej lub ze stali nierdzewnej. Przy użyciu Soul cement można dekorować m.in. płyty g/k, tynki cementowe, surowy żelbeton i drewno.

Tynki perfekcyjnie imitujące beton - Tynki perfekcyjnie imitujące beton - Kolekcja MidaTynki perfekcyjnie imitujące beton - Kolekcja Soul Cement