Taśma do mocowania, naprawiania, uszczelniania lub wieszania

0

Power Tape to wytrzymała, wodoszczelna taśma do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Taśma jest łatwa w użyciu i odporna na wysoce skrajne temperatury (od -10°C do +70°C), idealnie nadaje się do mocowania, naprawiania, uszczelniania, pakowania, wieszania, zabezpieczania, a nawet oprawiania.

Taśma Pattex Power Tape, dzięki wzmocnieniu włóknami i zastosowaniu trzech warstw jest niezwykle wytrzymała. Posiada doskonałą przyczepność do większości powierzchni, w tym również tych lekko wilgotnych. Bez problemu poradzi sobie z wszelkimi pracami naprawczymi, jak choćby uszczelnienie cieknącej rury, gdzie po oczyszczeniu i odtłuszczeniu nieszczelnego miejsca, należy owinąć je 2-3 razy taśmą. Zastosowanie produktu nie wymaga użycia nożyczek, gdyż taśmę z łatwością oderwiemy ręcznie.

Pattex Power Tape jest odporna na skrajne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, przez co doskonale nadaje się do prac na świeżym powietrzu, np. w ogrodzie.

Jego szerokość wynosi 48 mm, natomiast dostępne długości to 10, 25 i 50 metrów. Taśma dostępna jest w trzech kolorach: srebrnym, czarnym i pomarańczowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komenatrz
Wpisz imię