Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 Festool – specjalista do twardych podłoży

0
Festool RG130 07 gownie

Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX szybko, dokładnie i niemal bezpyłowo usuwa stare powłoki z elewacji, ścian, sufitów i podłóg.

Remonty i renowacje często wiążą się z dużym nakładem pracy. Usuwanie tynków, klejów, farb i innych powłok jest zazwyczaj uciążliwe i odbywa się z wykorzystaniem młotowiertarek lub szlifierek kątowych. Festool oferuje wygodniejsze rozwiązanie: szlifierkę z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130. W połączeniu z odpowiednim odkurzaczem mobilnym CTM 36 E AC HD jest ona idealnym narzędziem do usuwania betonu, jastrychów i powłok na twardych podłożach.

Festool RG130 01

Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 E jest idealna do usuwania twardych materiałów i zapewnia wysoką wydajność ścierania. 

Festool RG130 00

Silnik o mocy 1 600 W i regulacja prędkości obrotowej umożliwiają szybkie ścieranie i sprawny postęp prac. Dzięki odchylanemu segmentowi możliwa jest praca blisko krawędzi oraz przy ścianie. Sprężysty wieniec szczotek oraz opatentowana spirala odsysająca gwarantują doskonałe wyniki prac.

Festool RG130 09

Specjalista do twardych podłoży

Dostarczany w zestawie stół prowadzący umożliwia płynną regulację głębokości szlifowania. Festool oferuje szeroki zakres wyposażenia systemowego do szlifierki RENOFIX, w tym tarcze diamentowe i różnorodne materiały szlifierskie. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.festool.pl/renofix

szlifirrka