Szlifierka przegubowa PLANEX LHS 225 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2018

0
Szlifierka przegubowa PLANEX LHS 225

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. W tym roku, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. Inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, uhonorował szlifierkę przegubową Festool Planex LHS 225 Złotym Medalem MTP 2018.

Szlifierkę przegubową PLANEX LHS 225 wyróżnia wiele zalet, między innymi jej funkcjonalność, intensywny ścier, duża swoboda ruchu i lekkość w prowadzeniu. Przy jej użyciu prace wykonuje się szybciej, a w połączeniu z odkurzaczem mobilnym CLEANTEX CTL/M AC Planex gwarantuje skuteczne odsysanie powstającego pyłu. Pozwala to zachować miejsce pracy w czystości i zadbać o zdrowie. „Praca w czystym otoczeniu jest bardzo ważna zarówno dla ochrony zdrowia jak i dobrych wyników pracy oraz zadowolenia klientów“ – potwierdza Sławomir Trojan, trener w Festool Polska.

Planex LHS 225 jest idealnym rozwiązaniem do szlifowania dużych powierzchni. W ostatnich latach przeprowadza się coraz więcej remontów i renowacji. Zakres prac jest zwykle duży i wymaga fachowej wiedzy dlatego firmy remontowo-budowlane muszą pracować szybko i terminowo, nie mogą także przekraczać założonych kosztów. Istotnym elementem w realizacji projektu jest również utrzymanie miejsca pracy w czystości. Wydajność i precyzja są bardzo ważne zarówno z punktu widzenia klienta, jak i wykonawcy, gdyż przyczyniają się do zminimalizowania nakładów i czasu pracy.Planex LHS 225 jest idealnym rozwiązaniem do szlifowania dużych powierzchni. W ostatnich latach przeprowadza się coraz więcej remontów i renowacji. Zakres prac jest zwykle duży i wymaga fachowej wiedzy dlatego firmy remontowo-budowlane muszą pracować szybko i terminowo, nie mogą także przekraczać założonych kosztów. Istotnym elementem w realizacji projektu jest również utrzymanie miejsca pracy w czystości. Wydajność i precyzja są bardzo ważne zarówno z punktu widzenia klienta, jak i wykonawcy, gdyż przyczyniają się do zminimalizowania nakładów i czasu pracy.

System szlifierski Festool jest odpowiedzią na codzienne potrzeby firm remontowo-budowlanych, a przyznane wyróżnienie Złotym Medalem MTP 2018 jest tego dopełnieniem.

Serdecznie zapraszamy na Targi Budma na spotkanie z Festool Hala 3A, stoisko 102.

system szlifierski Planex LHS 225

system szlifierski Planex LHS 225

złoty medal Festool

treść sponsorowana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komenatrz
Wpisz imię