Szczotkowany parkiet dębowy

0

Szczotkowany parkiet dębowy to nowość w ofercie DLH. Produkt został poddany procesowi szczotkowania, co w efekcie sprawiło, że w drewnie bardziej uwydatnione zostały słoje.

Dzięki temu szczotkowane dębowe deski podłogowe nadają wnętrzom nieco rustykalnego charakteru. Zabieg ten wpływa również na samo użytkowanie parkietu – wszelkie rysy i ewentualne zadrapania są mniej zauważalne. W propozycjach produktowych DLH Poland szczotkowane deski dębowe dostępne są w wersji olejowanej w dwóch wymiarach 15×90 mm oraz 15×120 mm.

Dąb jest gatunkiem drewna, który dzięki modyfikowaniu i barwieniu zapewnia szeroki wachlarz opcji kolorystycznych. Wśród kolorów desek niesłabnącym uznaniem cieszy się naturalna barwa. Dodatkowo w  ofercie znajduje się 9 odcieni w tym: bielony, szarzony, antyczny, oliwkowo-żółty, brązowo- czarny i inne.

Na specjalne życzenie klientów możliwe są  różne opcje szczotkowania – od lekkiego po głębokie. Deski z dębu szczotkowanego DLH Poland wyróżniają się dużą odpornością na ścieranie i uszkodzenia, bowiem chronione są powłokami lakieru lub oleju utwardzonych promieniami UV. Na zamówienie dostępne są również deski z systemem montażu typu Click, co umożliwia szybkie i łatwe układanie. Żywotność olejowanego dęba szczotkowanego utwardzanego UV oraz łatwość pielęgnacji sprawiają, że parkiet może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych, takich jak salony czy korytarze.

Orientacyjne ceny:
Deska dębowa szczotkowana 15 x 90 mm cena od 163,00 zł. brutto
Deska dębowa szczotkowana 15 x 120 mm cena od 178,00 zł. brutto