Snickers Workwear – niezrównane spodnie robocze

0
Nowy model spodni snickers

Ponad 40 lat temu szwedzki elektryk Matti Viio zaprojektował swoje własne ubranie do pracy, ponieważ miał już dość ówczesnej niepraktycznej odzieży roboczej. Tak narodził się Snickers Workwear. Sztandarowymi produktami, od samego początku istnienia marki, są bardzo cenione wśród rzemieślników spodnie robocze. Są one wynikiem wielu lat doświadczeń i sprawdzania realnych potrzeb użytkowników.

Wyjątkowo szeroki asortyment

Spodnie snickers

Spodnie oferowane są w ponad 40 rodzajach. Począwszy od modeli dla pracowników budowlanych i rzemieślników, a skończywszy na wersjach dla pracowników magazynów i kierowców. Wykonywane są z różnych materiałów będących kombinacją włókien naturalnych i sztucznych, aby zapewnić optymalne właściwości użytkowe. Takie spodnie mają za zadanie znieść na budowie dużo więcej niż typowe spodnie robocze. Przeznaczone na różne warunki pogodowe są w stanie zapewnić wysoki komfort noszenia latem i zimą. Mogą być wyprodukowane z bardzo lekkiej tkaniny CoolTwill (195 g/m2) lub bardzo grubego Denimu (400 g/m2).

Spodnie Snickers nowy model

W zależności od modelu wytrzymują pranie w temperaturze nawet do 70 stopni Celsjusza, co ułatwia usuwanie głębokich zabrudzeń. Bezdyskusyjnym atutem spodni Snickers Workwear jest fakt, iż dostępne są w 70 rozmiarach – od 76 cm do nawet 152 cm w pasie. Można je dopasować do 5 rodzajów sylwetek – od osób bardzo niskich do bardzo wysokich. Niektóre modele występują nawet w 7 kolorach. Tak szeroki wybór pozwala zaspokoić potrzeby pracowników z różnych grup zawodowych i o różnych potrzebach. Obecnie w asortymencie Snickers Workwear znajdują się klasyczne spodnie serii 3. oraz spodnie nowej generacji serii 6. podzielone na linie: RuffWork, LiteWork, AllroundWork oraz FlexiWork.

 

Nowatorskie rozwiązania

Spodnie Snickers Workwear słyną z innowacyjnych rozwiązań, z których każde ma praktyczne zastosowanie. W ich kroju zastosowane są profilowane nogawki w celu optymalnego dopasowania do kształtu i ruchu nóg (tzw. Twisted Leg™), co skutkuje łatwiejszym wchodzeniem np. na drabinę czy schody bez konieczności podciągania materiału u góry nogawek, dodatkowe rozszerzenie w kroku rozkładające naprężenia materiału, co ogranicza rozrywanie szwów (tzw. Snickers Workwear Gusset™) oraz ochrona kolan zgodna z europejską normą EN14404 dzięki systemowi pozycjonowania nakolanników (KneeGuard™).

Prócz tego w ich konstrukcja zawiera szereg innych przemyślanych szczegółów m.in. ergonomiczne umiejscowienie kieszeni, mocowania na narzędzia ręczne, wzmocnienia z materiału Cordura® w narażonych na otarcia fragmentach spodni, podwójne szwy. W wyniku tego spodnie, zapewniając wyjątkową wygodę i funkcjonalność, czynią pracę bardziej wydajną i bezpieczniejszą. Niezależnie od tego gwarantują nowoczesny fason.

Profesjonalny wygląd

Szwedzki producent zachęca do zmiany w myśleniu o ubraniach roboczych. W spodniach roboczych fachowiec spędza w pracy średnio 8 godzin dziennie a ponad 1800 rocznie! Dlatego warto wybrać takie, które zapewnią ponadprzeciętną trwałość, jakość, komfort i bezpieczeństwo, zadbają o zdrowie użytkownika oraz będą na tyle trwałe, że nawet ich wyższy ich jednorazowy koszt przewyższy kilkukrotny zakup tańszych odpowiedników.

Ubranie robocze, w tym spodnie, podobnie jak profesjonalne elektronarzędzia, czy samochód, może stanowi wizytówkę firmy i być pierwszym sygnałem wysyłanym do potencjalnego klienta. Warto więc pomyśleć o podkreśleniu swojego profesjonalizmu. Spodnie Snickers Workwear świetnie się do tego nadają.

———————————————————————————————————————————————————–

Snickers Workwear jest jedną z wiodących marek w przemyśle ubrań roboczych klasy premium w Europie, reprezentowaną w ponad 25 krajach. Stanowi własność Hultafors Group – szwedzkiego koncernu wytwarzającego produkty dedykowane dla profesjonalnych użytkowników. Produkty Snickers Workwear charakteryzują się ponadprzeciętną jakością, funkcjonalnością i designem. Prócz odzieży roboczej w ofercie Hultafors Group znajdują się wysokiej jakości narzędzia ręczne Hultafors, buty robocze Solid Gear i Toe Guard oraz drabiny Wibe. Więcej informacji o Snickers Workwear można znaleźć na stronie: www.snickersworkwear.pl