Rynna z kołnierzem TECEdrainline do montażu przyściennego

0

Oferta odwodnień liniowych TECEdrainline poszerzona została o nowy produkt – rynnę z fabrycznie wygiętym kołnierzem. Rynna TECEdrainline do montażu przyściennego wykonana została z polerowanej stali nierdzewnej. Wygięty fabrycznie kołnierz umożliwia montaż odpływu przy ścianie, chroniąc przed zawilgoceniem tak newralgiczne miejsca, jak połączenie prostopadłych płaszczyzn.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest wymagane ręczne wyginanie kołnierza i dostosowywanie produktu do warunków montażowych.

Rynna przyścienna wyposażona jest w taśmę uszczelniającą Seal System. Do zalet systemu należą także łatwy demontaż rusztu oraz brak zamkniętych przestrzeni i ostrych krawędzi, co przekłada się na łatwe czyszczenie i konserwację. Rynna dostępna jest w 6 długościach: 700, 800, 900, 1000, 1200 i 1500 mm.

Rynna z kołnierzem TECEdrainline do montażu przyściennegoNowość firmy TECE to uzupełnienie modułowego systemu odwodnień TECEdrainline, złożonego z rynien prostych i narożnych, rusztów ozdobnych, a także kolan z syfonami. W zależności od charakteru instalacji możliwe jest dowolne łączenie poszczególnych elementów wchodzących w skład sytemu. Ofertę uzupełniają dodatkowe akcesoria, takie jak stopki montażowe, czy maty dźwiękochłonne. Syfon membranowy rozwiązuje natomiast problemy nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniach sanitarnych. Stanowi także zaporę przed insektami.

Cena netto: od 785 zł