Jak wygląda procedura oddelegowania pracowników budowlanych za granicę, do krajów UE, z Polski i krajów nienależących do Unii? Jaki może być maksymalny okres oddelegowania? - na te i inne pytania związane z delegowaniem przez firmy budowlane pracowników do pracy na budowach za granicą znajdziecie odpowiedź podczas Konferencji Legal Building, która odbędzie się 12 października br. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego. Początek o godz. 9. Jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia.

Szablon grafik LB Legal Building Social Media 8

Prawne i techniczne aspekty związane z delegowaniem przez firmy budowlane pracowników do pracy na budowach za granicą budzą wiele pytań i wątpliwości. Rozwiązania tych i podobnych problemów zaproponują eksperci – prelegenci pierwszej w Rzeszowie Konferencji Legal Building.

Konferencja Legal Building - dla kogo?

Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli polskich firm budowlanych, które chcą świadczyć swoje usługi za granicą lub już realizują zagraniczne zlecenia, a więc już delegują lub będą delegować pracowników do pracy na budowach za granicą.

Konferencja Legal Building - cele:

  • uwrażliwienie firm na problemy związane z oddelegowaniem pracowników za granicę oraz na kwestię dbałości o legalność dokumentów na budowach
    przekazanie uczestnikom wiedzy na temat nowych regulacji prawnych w sektorze budowlanym,
  • przygotowanie przedsiębiorców do kontroli na budowie,
  • umożliwienie nawiązania kontaktów pomiędzy firmami zlecającymi z Europy Zachodniej, a firmami z Polski.

Szablon grafik LB Legal Building Social Media 2

Prelegentami będą m.in. mecenas Michał Drab - adwokat Izby Adwokackiej w Brukseli oraz Kancelarii Adwokackiej Drab&Co; Hugues Thibaut - prawnik specjalizujący się w prawie europejskim, szef działu międzynarodowej Group S z Brukseli; Joanna Torbe - adwokat specjalizujący się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych oraz prawie karnym, a także Christoph Napiórkowski, adwokat z Niemiec, specjalista do spraw windykacji, posiadający wieloletnie doświadczenie w kwestiach doradztwa prawno-gospodarczego związanych z niemiecko-polskimi transgranicznymi relacjami biznesowymi.

Na wydarzeniu będą obecni także eksperci z zakresu prawa budowlanego, warunków pracy za granicą, wymogów technicznych  i prawnych wobec podwykonawców.Prelegentami będą m.in. mecenas Michał Drab - adwokat Izby Adwokackiej w Brukseli oraz Kancelarii Adwokackiej Drab&Co; Hugues Thibaut - prawnik specjalizujący się w prawie europejskim, szef działu międzynarodowej Group S z Brukseli; Joanna Torbe - adwokat specjalizujący się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych oraz prawie karnym, a także Christoph Napiórkowski, adwokat z Niemiec, specjalista do spraw windykacji, posiadający wieloletnie doświadczenie w kwestiach doradztwa prawno-gospodarczego związanych z niemiecko-polskimi transgranicznymi relacjami biznesowymi. Na konferencji będą obecni także eksperci z zakresu prawa budowlanego, warunków pracy za granicą, wymogów technicznych  i prawnych wobec podwykonawców.

Organizatorem konferencji jest firma KFE Holding sp. z o.o., która wspiera polskie firmy budowlane w eksporcie ich usług do krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy jej Patronem Medialnym i serdecznie na nią zapraszamy. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież