Szablon grafik LB Legal Building Social Media 8Jak wygląda procedura oddelegowania pracowników budowlanych za granicę, do krajów UE, z Polski i krajów nienależących do Unii? - na te i inne pytania związane z delegowaniem przez firmy budowlane pracowników do pracy na budowach za granicą znajdziecie odpowiedź podczas Konferencji Legal Building, która odbędzie się 12 października br. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego. 

Nowy model spodni snickersPonad 40 lat temu szwedzki elektryk Matti Viio zaprojektował swoje własne ubranie do pracy, ponieważ miał już dość ówczesnej niepraktycznej odzieży roboczej. Tak narodził się Snickers Workwear. Sztandarowymi produktami, od samego początku istnienia marki, są bardzo cenione wśród rzemieślników spodnie robocze. Są one wynikiem wielu lat doświadczeń i sprawdzania realnych potrzeb użytkowników.

Płyty warstwowe IzopanelPłyty warstwowe są ekonomicznym rozwiązaniem dla takich typów zabudowań jak: hale magazynowe i produkcyjne, mało- i wielko kubaturowe obiekty handlowe, sale gimnastyczne, baseny, budynki rolnicze (obory, kurniki, pieczarkarnie), obiekty służące do przechowywania żywności, chłodnie i mroźnie, zakłady przetwórstwa spożywczego.

Jaki będzie dom przyszłości?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie będą domy przyszłości? Czy będą tak futurystyczne, jak te w filmach, czy może będą bardziej przypominać te dzisiejsze, tradycyjne? Fibar Group z Poznania, producent innowacyjnego i najszybciej rozwijającego się systemu inteligentnej automatyki budynkowej twierdzi, że zna odpowiedź na to pytanie. Dom przyszłości, to dom inteligentny, bezpieczny, oszczędny i niezwykły.