Piany Tytan Energy 2020

0

Piana Tytan Energy 2020 dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego. Używana w izolacji stolarki otworowej redukuje straty ciepła nawet do 60%.

Tytan Professional Energy 2020 to piana szybkoschnąca, którą można przycinać już po dwudziestu pięciu minutach od chwili aplikacji. Charakteryzuje się gęstą, jednolitą strukturą oraz bardzo małym przyrostem. Wszystkie parametry izolacyjne Tytan Energy 2020 zostały potwierdzone testami wykonanymi przez akredytowaną jednostkę badawczą.

Piana poliuretanowa – co warto o niej wiedzieć ?

Opracowana przez dział R&D firmy Selena piana Tytan Professional Energy 2020 jako pierwsza piana poliuretanowa na polskim rynku, całkowicie wpisuje się w oczekiwania zarówno inwestorów, jak i wykonawców pozwalając zmniejszyć straty ciepła z budynku aż o 60%.

Skuteczna i energooszczędna piana to potrzeba zarówno inwestorów indywidualnych, jak też montażystów stolarki. Najczęściej bowiem z niekontrolowanym przepływem powietrza mamy do czynienia przy drzwiach i oknach. To właśnie poprzez szczeliny spowodowane niewłaściwym montażem okna, jak też poprzez przez pianę montażową, przy pomocy której montuje się okna, ucieka najwięcej ciepłego powietrza z mieszkania, zaś z zewnątrz przedostaje się do środka powietrze zimnie.