Papa wierzchniego krycia NEXLER W/400

0

NEXLER W/400 to papa asfaltowa wierzchniego krycia przeznaczona do wykonywania podstawowych izolacji przeciwwilgociowych i wodoszczelnych. Przede wszystkim polecana jest jako wierzchnia warstwa wielowarstwowych pokryć na dachach i stropach żelbetowych, podłożach betonowych w postaci wylewki betonowej wykonanej na warstwie termoizolacyjnej.

Papa NEXLER W/400 sprawdzi się zarówno w pracach na nowych jak i remontowanych dachach. Może być wykorzystywana także jako element poziomej izolacji przeciwwilgociowej fundamentów.

Jak mocować papę?

Odbywa się to za pomocą klejenia do uprzednio zamocowanej papy asfaltowej bądź starego pokrycia z papy asfaltowej. Do mocowania producent zaleca lepiki asfaltowe stosowane na zimno lub gorąco.

Wyrób może być stosowany w jednej warstwie na drewniane dachy strome przewidziane do krycia dachówkami lub blachodachówkami pod warunkiem przykrycia papy pokryciem z dachówek lub blachodachówek w ciągu jednego miesiąca licząc od daty montażu papy. W tym przypadku należy papę mocować gwoździami z podkładkami, a zakłady podłużne i poprzeczne dodatkowo przesmarować lepikiem.

Papa NEXLER W/400 jest rolowym materiałem otrzymywanym przez nasycenie tektury budowlanej asfaltem. Materiał jest pokryty z obu stron asfaltem oksydowanym, na jego wierzchnią stronę nakładana jest gruboziarnista posypka mineralna, na spodnią zaś – drobnoziarnista.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komenatrz
Wpisz imię