Okna do budynków inwentarskich

0

Straty ciepła wynikająca z niewłaściwej izolacji okien w budynkach inwentarskich jest niezwykle istotna. Zgodnie z przepisami zabrania się odchowu w ciemności. Sztuczne oświetlenie wiąże się z kosztami energii elektrycznej a światło musi być  włączone przez minimum 8 godzin dziennie z natężeniem minimum 40 lx.

Okna inwentarskie powinny charakteryzować się następującymi cechami:

  • stabilne, aby zapewnić to musi być odpowiednia konstrukcja profilu;
  • trwałe, wytrzymała forma, prawidłowe funkcjonowanie – starannie dobrana twardość PCV;
  • szczelne dzięki odpowiedniej konstrukcji z uszczelkami okna nie mogą przepuszczać wody;
  • łatwe w obsłudze, skrzydła okien powinny posiadać sprawną regulację uchyłu – minimum 3 stopnie;
  • łatwa wymiana szyby szyba powinna być mocowana do skrzydła za pomocą śrub, a nie za pomocą kleju, dzięki czemu wymiana szyby jest łatwa i tania;
  • ramy okien łatwe w utrzymaniu: nie potrzebujące konserwacji – profile PCV.

Odpowiednio dobrane okna mogą zastąpić systemy sztucznej wentylacji w chlewni, jeżeli wentylacja musi być wymuszona, dobre okna na pewno wspomogą jej działanie.

Proponowane przez nas uchylne okna inwentarskie wykonane są z profili niemieckiej firmy DIMEX w systemie SPEZIAL. Pod względem jakości, bezpieczeństwa oraz walorów techniczno-użytkowych, profile DIMEX  są zaliczane do ścisłej światowej czołówki, co potwierdzają odpowiednie atesty wydane przez laboratoria badawcze na całym świecie.

Okna do budynków inwentarskich

Okna do budynków inwentarskich

 

 

 

 

 

 

 

Okna inwentarskie produkowane przez firmę Liwdar składają się wyłącznie z elementów plastikowych. Ościeżnice tych okien gwarantują stabilność i wytrzymałość. Nie ma mowy o odkształcaniu lub przebarwianiu się profili! Listwy przyszybowe umożliwiają stosowanie  szkła zespolonego (4-6-4mm) poprawiającego współczynnik przenikania ciepła (K) oraz współczynnik tłumienia hałasu (Rw) w pomieszczeniu. Szczelność proponowanych przez nas okien gwarantują wysoce odporne na występujące w Polsce warunki pogodowe uszczelki przylgowe, wykonane z syntetycznego kauczuku (EPDM).

Okna do budynków inwentarskichOkna dostępne są w wymiarach od 0,40m wys. na 0,60m szer. do 1,00m wys. na 1,20m szer., w wersji zespoloną szybą podwójną.

Wykonujemy okna również w rozmiarach niestandardowych pod zamówienie Klienta. Okna występują z szybą uchylną (trzystopniowa regulacja uchyłu) jak i stałą (nieuchylną).

Twoje okno – Twój kolor. Okna mogą wystąpić w kolorze (jest to kolor jednostronny –  z zewnątrz kolor, od środka białe)
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, transport na terenie całego kraju oraz atrakcyjne rabaty na nasze ceny.

KONTAKT
Liwdar


LIWDAR Iwona Witczak

ul. Czajki 1C/18
99-400 Łowicz
tel/fax: 46 837 36 19
kom.: 664 757 459

www.produkcjaokien.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komenatrz
Wpisz imię