Ogólnopolski Program Budowlany Roku 2020 – nasz Patronat Medialny

0
ogolnopolski program budowlany roku 2020

Wystartowała XI edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego, którego celem jest wyłonienie najlepszych deweloperów, inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w kraju. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 10 września.  Za organizację konkursu odpowiada Certyfikacja Krajowa. Zapraszamy do wzięcia udziału jako Patron Medialny. 

Ogólnopolski Program Budowlany Roku 2020 – kategorie:

Laureaci zostaną wyłonieniu w dwóch kategoriach:

DEWELOPER ROKU 2020
INWESTYCJA ROKU 2020

Kto może zostać Laureatem tego prestiżowego programu? Wśród nich będą podmioty, które cieszą się renomą i zaufaniem zarówno wśród swoich klientów, jak i branżowych przedstawicieli oraz partnerów biznesowych. Jakie czynniki będą brane pod uwagę, aby określić ich mianem wyjątkowych? Otóż przede wszystkim pod lupę zostanie wzięta jakość, rozwiązania technologiczne, estetyczne i praktyczne. Bardzo ważna jest także etyka prowadzenia przez nich biznesu.

Laureat Godła: Deweloper Roku 2020 charakteryzuje solidność i wysoka jakość zrealizowanych inwestycji. To firmy za sukcesem, których stoją wybitni specjaliści, w tym kadra zarządzająca umiejętnie dostosowująca ofertę do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających Klientów. To przede wszystkim firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Inwestycja Roku 2020 (mieszkaniowa i/lub komercyjna) to inwestycja wybudowana rzetelnie z zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Charakteryzująca się wyjątkową architekturą, implementacją innowacyjnych, ale także praktycznych rozwiązań, zapewniająca komfort codziennego użytkowania.

ogolnopolski program budowlany roku 2020 IX edycja

Ogólnopolski Program Budowlany Roku 2020 – kim jest organizator konkursu

Certyfikacja Krajowa to instytucja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego przedsiębiorcy, dla którego priorytetem jest budowanie silnej i wartościowej marki. To miejsce z ideą zrzeszania, wspomagania oraz intensywnej promocji selektywnie wybranych podmiotów w procesie certyfikacji.

Więcej informacji na stronie:

http://certyfikacjakrajowa.org.pl/program-budowlany-roku-2019/