Nowy budynek przy Lazurowej 168 na warszawskim Bemowie

0
lazurowa 168 mieszkania nowe na bemowie

Lazurowa168 to inwestycja wkomponowana w krajobraz jednej z najbardziej zielonych dzielnic stolicy – Bemowa. Powstała ona z myślą o tych, którym zależy na szybkiej komunikacji z centrum a jednocześnie cenią relaks w spokojnej i bezpiecznej okolicy.


Wejdź na www.lazurowa168.pl po szczegółowe informacje
dotyczące dostępnych mieszkań w tej inwestycji.


Z miejsca, w którym znajduje się nieruchomość, z łatwością można przedostać się zarówno do centrum, jak również do wielu innych dzielnic miasta. W ciągu kilku najbliższych lat wybudowana zostanie w pobliżu stacja II linii metra, dzięki której będzie można jeszcze szybciej dojechać do różnych punktów Warszawy.

W budynku znajdują się mieszkania zarówno jedno-, dwu-, jak i trzypokojowe. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia zaadoptowanie ich do własnych potrzeb. To szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku kawalerki, gdzie w jednym pokoju można wydzielić dodatkową przestrzeń, np. aneks do spania lub do pracy.

Stonowane barwy, proste linie oraz umiejętne połączenie elementów drewnopodobnych i szkła podkreślają minimalizm oraz funkcjonalność budynku. Wszystkie lokale posiadają okna zaopatrzone w trzyszybowy pakiet szklany, który zapewnia izolację akustyczną oraz termiczną. Przeszklone balkony oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe imitujące drewno sprawiają, że mieszkanie na Lazurowej 168 to połączenie elegancji i wygody.

Tuż obok budynku znajduje się Staw Jeziorzec, a niedaleko Fort Blizne oraz Park Leśny Bemowo z bogatą szatą roślinną i dwoma rezerwatami przyrody. Miłośnicy sportu mogą korzystać także z tutejszych ścieżek rowerowych. Niedaleko znajduje się także przeznaczona dla nich stacja wypożyczania rowerów. Przyjemnie czas można spędzić także w Parku Górczewska, do którego dojście zajmie nam zaledwie 15 minut spacerem.

Położenie inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji nie ma żadnych lokali usługowych, nie musimy się więc martwić o uliczny zgiełk. Z ulicą Lazurową sąsiaduje bardzo dobrze rozwinięta ulica Narwik, na której znajdziemy liczne sklepy, apteki, kawiarnie, pizzerie, fitness, a także przychodnię lekarską.

Niemal wszystkim mieszkańcom zostały zapewnione przestronne podziemne miejsca parkingowe, gościom natomiast – przygotowano cztery naziemne miejsca postojowe. Istnieje również możliwość korzystania z niezależnych platform parkingowych, co umożliwia parkowanie samochodów na dwóch oddzielnych poziomach. Tego typu rozwiązanie może zainteresować  również klientów inwestycyjnych, którzy mogą pobierać za nie dodatkowe opłaty.

Niedaleko budującej się stacji metra, tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej, powstaje również parking „Parkuj + Jedź”, stanowiący bardzo komfortowe rozwiązanie w przypadku niespodziewanych odwiedzin zmotoryzowanej rodziny. To również duże ułatwienie w sytuacji, kiedy trzeba pokonać znaczną odległość, ażeby dojechać do pracy: specjalny system parkingowy umożliwia pozostawienie samochodu na miejscu, a następnie – zmianę środka komunikacji.

Lazurowa168 to doskonała okazja dla klientów inwestycyjnych. Ze względu na znajdującą się w pobliżu Wojskową Akademię Techniczną oraz budującą się obecnie II linię metra, za kilka lat właściciele mieszkań będą mogli pobierać dużo wyższy czynsz od lokatorów, co oznacza, że zwrot z inwestycji będzie szybszy.

Dla niezdecydowanych

Wybór naszej nieruchomości wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów związanych z  użytkowaniem wieczystym. Oferujemy kompleksową obsługę: przeprowadzamy Państwa przez całą transakcję, a –  w razie potrzeby – umożliwiamy kontakt z architektem wnętrz oraz z doradcą finansowym. Zapewniamy również „elastyczny” harmonogram wpłat po wcześniejszym uzgodnieniu z deweloperem.

Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji są dostępne na stronie www.lazurowa168.pl.

dab deweloper Lazurowa168 2

 

DAN INVESTMENTS POLSKA Sp. z o.o.

Bezpośredni kontakt w sprawie inwestycji:
ul. Lazurowa 168
01-474 Warszawa

Telefon : 600 636 366, 604 636 366
E-mail : sprzedaz@lazurowa168.pl
www.lazurowa168.pl