Nowa wiertnica diamentowa Hilti DD250

0
Nowa wiertnica diamentowa Hilti DD250

Wiertnica diamentowa DD250 marki Hitli to urządzenie pozwalające szybko i wydajnie wykonywać różnego rodzaju prace budowlane.

wiertnica diamentowa hilti1Wiertnica diamentowa DD250 wyposażona została w silnik o mocy 3,2 kW oraz 4-biegową skrzynię biegów, która umożliwia nie tylko efektywne ale również szybkie wiercenie nawet w najtrudniejszych warunkacj. Za pomocą tej wiertnicy wywiercić można otwory od 12 mm średnicy po 450 mm.

Wiertnica sprawdza się przy przygotowywaniu ślepych otworów na kotwy, otworów pod pręty zbrojeniowe o dużej wytrzymałości, otworów przelotowych na media i kanały wentylacyjne w ścianach i stropach, ale również otworów o bardzo dużej średnicy lub głębokości.

 

 

Jeszcze bardziej wytrzymały silnik

Wiertnicę wyposażono w trwały silnik, masywny wał główny oraz wytrzymałą konstrukcję, co gwarantuje stabilną pracę urządzenia przez długi czas. Zaletą nowego rozwiązania Hilti są także wzmocnione szczotki węglowe, które pozwalają na pracę nawet do 300 godzin.

Innowacyjny interfejs

Wiertnica diamentowa DD250 ma cyforwy wyświetlacz przystosowany do ciężkich warunków budowlanych. Innowacyjny ekran ułatwia operatorowi obsługiwanie narzędzia na każdym etapie prac.

Korzystając ze wskazań na wyświetlaczu, przed wierceniem można idealnie wypoziomować narzędzie oraz sprawdzić wybór odpowiedniego biegu. Funkcja nawiercania otworów o dużych średnicach oraz komunikaty sygnalizujące prawidłową siłę docisku sprawiają, że wiercenie staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze

Na wyświetlaczu pojawiają się także komunikaty serwisowe, status urządzenia, a po zakończonej pracy licznik pozwalający na sprawdzenie informacji o czasie wykonanej pracy. Na podstawie tych danych możemy dokładniej zaplanować dalszą pracę z narzędziem, a to z kolei przekłada się na wyższą wydajność i szybsze wykonanie robót budowlanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komenatrz
Wpisz imię