Montaż Lekkiego Stropu Panelowego SMART – Poradnik Wykonawcy

1

Firma KONBET, zachęcona sukcesem wcześniejszej akcji edukacyjnej prowadzonej wśród osób zainteresowanych kupnem stropu, przygotowała Poradnik dla Wykonawców. Stworzone specjalnie z myślą o fachowcach vademecum zawiera szczegółowe instrukcje montażu Lekkiego Stropu Panelowego SMART. Poradnik Wykonawcy dostępny jest zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej.

Poradnik Wykonawcy to kolejna część akcji edukacyjnej prowadzonej przez firmę KONBET pt.: „Strop ma znaczenie”. Ma ona na celu poszerzenie świadomości konsumentów o tematykę energooszczędną i ekologiczną, a także promowania systemu stropowego gwarantującego komfort cieplny, akustyczny i użytkowy na długie lata użytkowania wymarzonego domu.
W poradniku znajdą Państwo instrukcje, jak prawidłowo powinny przebiegać poszczególne etapy montażu paneli SMART: przenoszenie, składowanie, układanie paneli na murach budynku, szalunki wokół kominów, prace wykończeniowe, zabezpieczenie stropu po montażu. Każdy z omawianych kroków montażu ilustrowany jest przejrzystymi zdjęciami wykonanymi podczas jednej z realizacji firmy KONBET.

Poradnik dostępny jest do pobrania w formacie PDF ze strony produktowej KONBET – strop smart.pl. Wkrótce będzie można go również bezpłatnie zamówić w wersji drukowanej. Lekturę będzie można także znaleźć w siedzibach dystrybutorów firmy KONBET.

„Poradnik Wykonawcy” został objęty patronatem medialnym następujących redakcji:

4budowlani.pl
Agrobudownictwo.pl
Budowlane.szkolenia24h.pl
Budowlano-remontowy.pl
Budownictwopolskie.pl
Ekspert Budowlany

Fachowy Wykonawca
Oscianach.pl
Prasa24.pl
Przegląd Budowlany
Gazeta Narzędziowa
Portalnarzędzi.pl

1 KOMENTARZ