Mieszkania na Woli – nowoczesne mieszkania blisko centrum

0

Warszawska Wola to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy. To właśnie tam powstaje YANA –nowoczesna inwestycja, idealna dla par, singli oraz rodzin z dziećmi. Eleganckie, przestronne wnętrza, garaż podziemny, a do tego spokojna i bezpieczna okolica – to, i wiele więcej atrakcji, czeka na potencjalnych nabywców mieszkań przy ul. Jana Kazimierza 35/37. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj więcej szczegółów!

Mieszkania na Woli od dewelopera – najważniejsze informacje

Inwestycja YANA to nowoczesne i funkcjonalne osiedle na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 35/37. W jej skład wchodzą dwa budynki o zróżnicowanej liczbie kondygnacji, w których znajdują mieszkania o rozmaitych metrażach – od niedużych i komfortowych kawalerek, aż po przestronne, pięciopokojowe apartamenty, idealne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Dodatkowym udogodnieniem są praktyczne, a przy tym bardzo różnorodne układy, które stwarzają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Starannie przemyślane i eleganckie wykończenie wnętrz tzw. przestrzeni wspólnych to wspaniałe dopełnienie nowoczesnej stylistyki obu budynków. Niewątpliwą zaletą inwestycji YANA jest również widok na zachwycającą panoramę Warszawy z okien najwyższych pięter obu budynków.

YANA to przede wszystkim inwestycja bardzo nowoczesna i funkcjonalna, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających nabywcach.

Mieszkania mają rozmaite metraże (od 32 do 109 m²), większość z nich wyposażona jest w balkon, loggię bądź ogródek, w związku z czym stanowią znakomitą przestrzeń zarówno do odpoczynku, jak i pracy. Dla właścicieli mieszkań na najwyższych kondygnacjach, przewidziano przestronne tarasy z pięknym widokiem na miasto.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://mota-engil-re.eu/yana.

Nowe mieszkania na Woli – lokalizacja

Nowoczesne osiedle YANA położone jest w samym sercu Woli – jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy. Położone jest z dala od głównych ulic miasta, w związku z czym stanowi przestrzeń idealną dla osób, które cenią ciszę i spokój, a także chętnie korzystają z rozmaitych aktywności na świeżym powietrzu.


Sprzedaż mieszkań na Woli – komfort i bezpieczeństwo

Na osiedlu YANA szczególnie zadbano o takie kwestie jak komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Z myślą o nich zaprojektowano eleganckie i przestronne lobby z recepcją consierge oraz miejscem dla ochrony.


W bliskim sąsiedztwie znajdują się m.in. rozległe tereny zielone, a wśród nich m.in. odrestaurowany Park Szymańskiego oraz Park Powstańców Warszawy. Nowe mieszkania na Woli to świetna lokalizacja również z punktu widzenia osób, które na co dzień potrzebują dostępu do infrastruktury miejskiej, centrów handlowych, popularnych obiektów kulturalnych czy rekreacyjno-sportowych. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków nie brakuje także szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych.

Osiedle jest świetnie zlokalizowane – dojazd samochodem do centrum zajmuje około 15 minut, natomiast przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż obok, na ul. Jana Kazimierza.

Nowe mieszkania na Woli – najważniejsze korzyści

Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania na Woli, na nowoczesnym osiedlu YANA, zyskają wiele korzyści, takich jak m.in.:

  • łatwy dojazd do centrum miasta – jedynie około 15 minut zajmuje dojazd autem do centrum stolicy i najpopularniejszych centrów handlowych, obiektów kulturalnych oraz rekreacyjno-sportowych;
  • łatwy dostęp do komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy linii 255 zlokalizowany jest tuż obok inwestycji (również na ulicy Jana Kazimierza);
  • liczne udogodnienia dostępne na osiedlu: plac zabaw, strefa relaksu czy siłownia kalisteniczna;
  • bezpieczne i ogrodzone osiedle z przewidzianym miejscem dla ochrony;
  • garaż podziemny;
  • panorama na stolicę z najwyższych pięter budynków;
  • liczne tereny zielone w okolicy: Park Szymańskiego, Park Sowińskiego czy Park Powstańców Warszawy;
  • bliskie sąsiedztwo podstawowych punktów usługowych, takich jak apteka, poczta, przedszkole, szkoła czy szpital.

Osiedle YANA to miejsce, które łączy w sobie walory życia w dużym mieście z korzyściami, wynikającymi z mieszkania w spokojnej oraz bezpiecznej okolicy.


Artykuł sponsorowany