Indywidualny projekt domu za darmo? Czy to możliwe?

0

Gotowe projekty domów cieszą się dzisiaj bardzo dużym zainteresowaniem. Dla osób, które nie mają pełnego wyobrażenia o swoim przyszłym domu to dość ciekawa propozycja. Co jednak zrobić, kiedy kupiona działka jest tak wymagająca, że budowa domu z projektu gotowego jest praktycznie niemożliwa, a nie chcemy płacić kilkukrotnie wyższych pieniędzy za projekt indywidualny?

Okazuje się bowiem, że takie rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Polski rynek budowlany rozwija się dość intensywnie czego wynikiem jest dostępna już w Polsce profesjonalna budowa domu jednorodzinnego przez profesjonalną firmę.

Model działania takiej firmy opiera się na profesjonalnej budowie domów od planowania po wykończenie. Wykonanie projektu wliczone jest zatem w koszt budowy domu.

  • Rzadko kiedy gotowe projekty odpowiadają w 100 proc. wymaganiom inwestorów, dlatego naszym klientom oferujemy darmową pomoc architektów. Nad konceptem pracują wg wcześniej ustalonych wymagań i podanych wskazówek. Tym bardziej, jeśli musimy dostosować dom do wymiarów konkretnej działki – mówi René-Xavier Gerard, prezes zarządu spółki Domy Gerard, zajmującej się profesjonalną budową domów jednorodzinnych dla inwestorów prywatnych.