Heliodor – bezramowy system drzwi przesuwnych

0

Firma Komandor wprowadziła nowy bezramowy system drzwi przesuwnych do szaf i garderób o nazwie Heliodor. Jest to unikalne rozwiązanie na skalę światową, dostępne na rynku meblarskim w Polsce.

 

Cechą charakterystyczną systemu Heliodor jest to, że w drzwiach przesuwnych są niewidoczne profile lub otacza je cienka ramka dookoła. Dzięki zastosowaniu domykacza Comfort Touch – system Heliodor jest pierwszym systemem drzwi przesuwnych z mechanizmem „naciśnij i otwórz”. Takie rozwiązanie gwarantuje funkcjonalny charakter i jednocześnie nadaje nowoczesny i designerski wygląd wnętrzu.

Drzwi przesuwne – trendy

  • Komandor_profil do wypełnień szklanychObecne trendy na rynkach światowych w branży meblarskiej w dziedzinie szaf i drzwi przesuwnych to zabudowa drzwi z jak najmniej widocznym profilem. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w 38 krajach, na bieżąco weryfikujemy i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynkowych. Niewątpliwie system Heliodor, dostępny już w naszych salonach w Polsce, jest odpowiedzią na takie zapotrzebowania  – wyjaśnia Tomasz Świlczewski, Dyrektor Marketingu Komandor SA.

System Heliodor dostępny jest w dwóch kolorach profili: anoda naturalna i anoda szampańska, a jego charakterystyczną cechą są wąskie ramy.

W tym systemie dostępne są profile do wypełnień szklanych o grubości 4 mm oraz wypełnień z płyty o grubości 10 mm. Największą zaletą tego systemu jest to, że umożliwia zastosowanie dużych powierzchni płyt bez podziałów, bez aluminiowych ramek. Jest to system, w którym wypełnienie np. płyta lub szkło może być naklejane na aluminiową ramę stanowiącą konstrukcję drzwi.