Ekspresowe podłogi drewniane

0

Firma Baltic Wood wprowadziła do oferty nową gamę produktów – EKSPRESOWE podłogi drewniane. Najnowocześniejszy system łączenia desek Baltic LOC™ 5G, 6 wyselekcjonowanych wzorów podłóg oraz błyskawiczna wysyłka towaru to tylko niektóre z jej atutów.

Jedną z niepodważalnych zalet nowej oferty jest zastosowanie w EKSPRESOWYCH podłogach zamka Baltic LOC™ 5G opracowanego przy współpracy z firmą Välinge Innovation AB, która jest pionierem w zastosowaniu bezklejowego łączenia elementów. Wdrożone rozwiązanie tonajnowocześniejszy system montażu dostępny na rynku.

Zamek Baltic LOC™ 5G gwarantuje łatwiejszą i szybszą instalację podłogi (szacunkowy czas montażu to ok. 1 m² na minutę!), która jest od razu gotowa do użytku. Złącze umożliwia szybki montaż pojedynczych desek, a nie – jak dotychczas – całych rzędów. Jest to szczególnie ważne przy przyklejaniu do podłoża oraz montowaniu podłogi w dużych pomieszczeniach.

Układanie podłogi ułatwia także brak konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi. Co więcej precyzyjne połączenie elementów drewnianych zapewnia trwałość podłogi. Bezklejowe łącze pozwala także na demontaż oraz zamontowanie desek powtórnie.

W gamie EKSPRESOWYCH podłóg Baltic Wood znajdują się najmodniejsze dęby we wzorze pełnej deski i klepki trójrzędowej, a także propozycje podłóg z drewna jesionu i egzotycznego merbau. Powierzchnie podłóg uszlachetnione są eleganckim lakierem półmatowym.