Duka na lato

0

Nowa kolekcja DUKA na lato 2013 otwiera sezon pełen soczystych smaków i głaszczących podniebienie aromatów. Sezon dni spędzanych w ciepłym słońcu, które najlepiej smakują w towarzystwie orzeźwiających napojów przygotowanych po domowemu. Sezon na wycieczki piesze i rowerowe, wieńczone piknikiem – poświęconym rozmowom, lekturze, a nawet drzemce pod gołym niebem. Wszystko, co potrzebne, mieści się przecież w plecaku.

W kolekcji  DUKA  na lato pojawią się pomarańczowe i ciemnoróżowe podkładki oraz bieżniki  BASICA. Uzupełnią je  utrzymane w tej kolorystyce tekstylia zdobione motywem słoneczników SUNFLOWER i gałązek: bieżniki, podkładki, fartuchy kuchenne i ręczniki.

Duka - bawełniany bieżnik Duka - bawełniany bieżnik Duka - bieżnik Sunflower
Duka - bieżnik Sunflower Duka - fartuch Sunflower Duka - ręcznik Sunflower

Eksperymenty w kuchni i odkrywanie nowych smaków to czysta przyjemność, w ogrodzie jednak najlepiej smakują najprostsze z nich. Z myślą o podaniu sezonowych dań podczas „garden party” i nie tylko, w kolekcji DUKA pojawiła się nowa propozycja porcelany stołowej  RONJA zdobionej florystycznym motywem.

Duka - porcelana Ronja  Duka - porcelana Ronja Duka - porcelana Ronja

Bardzo pakowny plecak termiczny  SISSELA  wyposażony w zastawę dla 4 osób, w tym talerze, sztućce, kieliszki, deskę i wszechstronny otwieracz do butelek oraz koc piknikowy świetnie sprawdzi się podczas krótkich i dłuższych wypadów. W kolekcji DUKA pojawiły się również nowe torby termiczne: rodzinna  PICNIC  o pojemności 17 litrów oraz mniejsza  PROJECT, idealna na piknikowo-plażowe wypady.

Nowe bidony z wymiennym wkładem chłodzącym w trzech różnych kolorach zainteresują miłośników wakacyjnych wycieczek, spędzania czasu w parku i uprawiających sport. Polubią je również osoby ceniące sobie orzeźwiającą temperaturę napoju podczas drogi do pracy. Butelki BOBBLE  to także dobra propozycja na poręczne wyposażenie – filtr węglowy w tych butelkach oczyszcza wodę kranową, nie pozbawiając jej drogocennych minerałów. To alternatywa dla plastikowych butelek PET, która oszczędza środowisku niepotrzebnej produkcji i śmieci oraz pozwala na dostęp do czystej i smacznej wody, gdziekolwiek byśmy nie byli.

Kolekcję piknikową uzupełnia koc w koniczyny  HAPPY BLANKET  z  nieprzemakalnym spodem. Zwijany w mały rulon jest bardzo poręczny – przyda się podczas relaksu na świeżym powietrzu. Wśród propozycji  DUKA  na lato 2013 zagościła również seria kolorowej ceramiki  JOLLY , która odświeży przestrzeń niejednej kuchni i jadalni. Wesoło zaprezentuje się również na piknikowym kocu.

Duka - torba termiczna Duka - koc piknikowy Duka - bidon z wymiennym filtrem