Deante Hiacynt – kabina do małej i dużej łazienki

0
deante system hiacynt

Powoli kończą się czasy dominacji na rynku półokrągłych kabin z brodzikiem. W ich miejsce pojawiają się coraz częściej rozwiązania wygodniejsze, o wyższym standardzie, dopasowane do wnętrza, w którym mają stanąć.

łazienka z prysznicem

Jednym z najwygodniejszych rozwiązań dla strefy prysznica jest system Deante Hiacynt, którego elementy – szklane ścianki i drzwi przesuwne – można kupić osobno i łączyć według własnego uznania. W zależności od kształtu pomieszczenia można zamontować same drzwi przesuwne we wnęce, drzwi z jedną ścianką szklaną w narożniku łazienki lub z dwiema ściankami, pośrodku ściany. W większym pomieszczeniu sprawdzą się drzwi przesuwne o szerokości 160 cm. Do mniejszej przestrzeni z łatwością dopasować można węższe drzwi 100 cm. Tak duży wybór rozmiarów pozwoli na stworzenie wygodnej kabiny prysznicowej właściwie w każdej łazience.

prysznic w łazience

Ważną cechą systemu Deante Hiacynt jest materiał, z którego został wykonany – bezpieczne szkło hartowane o grubości aż 8 mm. Tak grube szkło daje kabinie dużą stabilność niezależnie od jej wymiarów. Dla klientów dodatkowym atutem jest na pewno powłoka Active Cover, dzięki której powierzchnia szyby odpycha wodę i zabrudzenia, przyspieszając ich spływanie. W efekcie wewnątrz kabiny nie odkłada się kamień, ani nie tworzą się zacieki. To oznacza, że czyszczenie kabiny jest nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim zdecydowanie rzadziej potrzebne.

jaki prysznic do łazienki system hiacynt deante

Wszystkie ruchome elementy systemu Hiacynt również mają wysoką jakość. Drzwi lekko przesuwają się na podwójnych górnych rolkach, a dolna prowadnica jest łatwo dostępna do czyszczenia. Szczelne i ciche domykanie kabina zawdzięcza silikonowej uszczelce w kształcie litery V, która wyhamowuje drzwi. System profili umożliwia zniwelowanie krzywizny ścian, a szczegóły takie jak maskownice, relingi i chromowane uchwyty dodają elegancji. Wysoka, bezramowa konstrukcja jest bardzo nowoczesna i uniwersalna, dzięki czemu będzie się świetnie prezentować w każdej aranżacji. W zależności od preferencji można ją zamontować na płaskim, minimalistycznym brodziku lub bezpośrednio na podłodze wyposażonej w odpływ.

Więcej rozwiązań łazienkowych znajdziesz na https://deante.pl/