Jak obliczyć koszt budowy domu? Pomoże w tym kalkulator Leca® Zespół Leca® przygotował nowe praktyczne narzędzie multimedialne - kalkulator, dzięki któremu można oszacować ilość potrzebnych  materiałów do wzniesienia ścian w keramzytowym systemie Leca® BLOK lub z innych wyrobów ściennych zadeklarowanych przez użytkownika. Do wyliczeń potrzebny jest jedynie projekt lub zwymiarowany szkic domu.

 Jak budować ściany z elewacją panelową w zgodzie z nowymi zapisami Warunków Technicznych? Nowe wymagania zapisane w Warunkach Technicznych w zakresie izolacyjności i ochrony cieplnej budynku wniosły obowiązek uwzględniania szeregu poprawek podczas obliczania współczynnika przenikania ciepła U. Dla fasad wentylowanych pod uwagę powinniśmy brać poprawki wynikające z wybranego sposobu mocowania materiału izolacyjnego, a także z samych warstw ściany.

Wrześniowe rabaty na produkty CRH KLINKIEROferta CRH Klinkier poszerzyła się o nową cegłę klinkierową GALAXY. Z tej okazji, tylko we wrześniu, pojawiły się KOSMICZNE RABATY na wiele produktów z oferty firmy - wybrane cegły, płytki i bruki klinkierowe można kupić teraz po okazyjnych cenach. Dodatkowo osoby, które kupią towar za kwotę min. 2 tys. zł i odpowiedzą na jedno pytanie będą mogły wygrać 1 z 3 smartfonów Samsung Galaxy S III.