budowa domu zimaZima nie musi być jednoznaczna z przymusową przerwą w budowie, choć nie da się ukryć, że dość komplikuje i utrudnia i tak już niełatwy proces. Po pierwsze, trzeba znaleźć ekipę, która przyjdzie pracować w trudniejszych niż wiosną warunkach. Po drugie, nie wszystkie prace można przeprowadzić, kiedy na dworze silny mróz.

Projekt domu za darmo? Czy to możliwe? Gotowe projekty domów cieszą się dzisiaj bardzo dużym zainteresowaniem. Dla osób, które nie mają pełnego wyobrażenia o swoim przyszłym domu to dość ciekawa propozycja. Co jednak zrobić, kiedy kupiona działka jest tak wymagająca, że budowa domu z projektu gotowego jest praktycznie niemożliwa, a nie chcemy płacić kilkukrotnie wyższych pieniędzy za projekt indywidualny?

Domy na wodzieBędąc dzieckiem prawie każdy chciał mieć swój domek na drzewie, swoją bazę, schronienie, azyl, w którym mógłby wypocząć i pozwolić swobodnie rozkwitać swoim fantazjom.  Z czasem zmieniamy perspektywę, pragniemy otworzyć się na świat pełen przygód pięknych krajobrazów. Pływające domy, pałace na wodzie czy niezatapialne fortece, któż z nas nie chciałby zamieszkać w takim pływającym domostwie?