Stropy gęstożebrowe i monolityczne - najczęściej popełniane błędyWykonywanie stropów gęstożebrowych (np. typu teriva) czy stropów monolitycznych wiąże się z koniecznością dokonania wielu czynności na budowie - w różnych - często niesprzyjających warunkach pracy (pogodowych, organizacyjnych, technicznych). W związku z tym, taki montaż obarczony jest ryzykiem popełnienia wielu, brzemiennych w skutkach, błędów.

Jak wykonać fundamenty?Fundament to element konstrukcyjny przenoszący obciążenia całego budynku na grunt. Ważne jest, aby był on prawidłowo zaprojektowany i wykonany,  żeby został prawidłowo zaprojektowany i wykonany, ponieważ gwarantuje on trwałość budowanego domu, a w przyszłości pozwala uniknąć nieprzyjemnych i kosztownych niespodzianek w czasie użytkowana budynku takich jak np. pękające ściany.

Montaż Lekkiego Stropu Panelowego SMART  - Poradnik WykonawcyFirma KONBET, zachęcona sukcesem wcześniejszej akcji edukacyjnej prowadzonej wśród osób zainteresowanych kupnem stropu, przygotowała Poradnik dla Wykonawców. Stworzone specjalnie z myślą o fachowcach vademecum zawiera szczegółowe instrukcje montażu Lekkiego Stropu Panelowego SMART. Poradnik Wykonawcy dostępny jest zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej.

Lekki Strop Panelowy SMART – nowoczesność i oszczędność w jednymBranża budowlana nie pozostaje obojętna na innowacje technologiczne i światowe trendy. Udowadnia to wciąż rosnąca popularność stropów panelowych, które dzięki swoim niezwykłym właściwościom redukują koszty inwestycji oraz skracają czas budowy do minimum. Najlepszym przykładem na to jest  Lekki Strop Panelowy SMART firmy KONBET, który już od trzech lat rewolucjonizuje polski rynek.