Aranżacja łazienki 2019 – poznaj najciekawsze trendy

0
Jaquar - nowoczesna łazienka

Czarne akcenty, złote dodatki i drewno – to jedne trendów, które warto wziąć pod uwagę aranżując łazienkę lub wprowadzając do niej nutkę świeżości. Pomieszczenia kąpielowe będą zbliżały się stylizacyjnie do kolorów ziemi, naturalności i eklektyzmu. Sprawdźcie, co jeszcze będzie modne w urządzeniu łazienek w nadchodzącym roku.

Łazienka 2019, nie bój się czerni

Obserwując najnowsze kolekcje światowych projektantów można śmiało stwierdzić, że przyszły rok zniesie nieco z piedestału szarości, a przynajmniej będzie ona wybierana nieco rzadziej na rzecz czerni. Bardzo modne będzie zestawienie jej z kontrastowymi, jasnymi barwami między innymi akcesoriów łazienkowych i ciepłymi materiałami wykończeniowymi. Wbrew pozorom, nie musimy się obawiać, że stawiając na czerń zdecydowanie ochłodzimy wnętrze lub je optycznie zmniejszymy. Przy jej odpowiednim zastosowaniu np. na jednej ze ścian, możemy sprawić, że łazienka stanie się bardzo eleganckim i przytulnym pomieszczeniem.

Trendy łazienkowe 2019 – drewno i złoto wciąż na czasie

Wzorem ubiegłych sezonów, bardzo modne będzie zastosowanie drewna, a szczególnie zastąpienie ceramiki wykonanymi z niego panelami. Drewniane akcenty mogą pojawić się zarówno na ścianach, jak i na podłodze czy blacie. Rok 2019 będzie także należał to złotych odcieni, które po bardzo dobrym dla nich roku 2018 cały czas pozostaną w modnej czołówce.

Zobacz jakie propozycje w nadchodzącym roku ma firma Jaquar: https://www.jaquar.pl/produkty/

Trendy w łazienkach 2019 – nowoczesność w cenie

Nowe technologie są popularne już nie tylko w kuchni czy salonie, ale także wkraczają do łazienek. Wzorem japońskich pomieszczeń kąpielowych, coraz częściej pojawiają się w nich radia internetowe czy też nawet telewizory. Na rynku jest także dużo propozycji rozwiązań technologicznych, które znajdziemy np. w systemach prysznicowych wyposażonych w termostat. Z ich pomocą możemy z łatwością regulować oświetlenie czy też temperaturę wody. Niemniej pożądane będą nowoczesne rozwiązania w armaturze łazienkowej. Liczył będzie się ciekawy design, często proste formy.

Modna łazienka w 2019 – jakie płytki?

Płytki w roku 2019 będą przede wszystkim będą miały strukturę plastra miodu, która daje naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Bardzo modne będą także płytki o nietypowych kształtach. Kwadratowe zastąpimy więc długimi i wąskimi lub też z efektem rybiej łuski. Te dodadzą łazience wielowymiarowości, a ponadto bardzo urozmaicą jej aranżację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komenatrz
Wpisz imię