6. Targi Grupy SBS już za nami

0
targi sbs 2017 relacja

Targi Grupy SBS na których pod koniec kwietnia br. pojawiła się delegacja instalacyjna z całego kraju już za nami. Nieoficjalnie mówi się, że w ich bilans wchodzą przeciekające dachy, brodzenie po kostki w błocie, a także pękające paski po wizycie w strefie gastronomicznej. Bez przymrużenia oka faktem jest, że na targowej powierzchni gościło prawie 3,5 tys. osób – zarówno przedstawiciele Hurtowni Grupy SBS, jak i instalatorzy czy projektanci. Byliśmy patronem medialnym wydarzenia.

Targi Grupy SBS – co ciekawego się wydarzyło?

Rozbudowane stoiska, samochody szkoleniowe, ekspozycje zewnętrzne, piękne hostessy, oryginalne zbroje czy mierzenie siły uderzeń pięściami – każdy z producentów miał swój pomysł na ciekawe zaprezentowanie się podczas Targów Grupy SBS 2017. W tym roku targi odwiedziła rekordowa liczba wystawców – 106 marek reprezentujących branżę instalacyjno-sanitarno-grzewczą i sieci zewnętrznych. Ich stoiska odwiedzali zarówno projektanci, jak i handlowcy, instalatorzy oraz uczniowie szkół technicznych. Nie zabrakło premier produktowych i systemowych, a także różnego rodzaju prezentacji.

Nie zabrakło jednak także rozrywki. Wystawcy organizowali m.in. zawody oraz konkursy dla uczestników. Odwiedzający mogli także relaksować się na leżakach, a także najeść się do syta w strefie gastronomicznej.

Wydarzenie odbyło się w podłódzkim Strykowie w dniach 25-26 kwietnia 2017 r. Objęliśmy nad nim patronat medialny. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

targi sbs 2017

targi sbs 2017 patronat medialny 4budowlani.pl

targi sbs 2017 relacja z wydarzenia

targi sbs 2017 co się wydarzyło na nich

targi sbs 2017 atrakcje

targi sbs 2017

targi sbs 2017 hostessy

fot. grupa-sbs.pl